۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 6359
  • 21 ژانویه 2018 - 12:12
  • 340 بازدید
  • ارسال توسط :

قنبری: کرانچار مرد بزرگی بود

قنبری گفت: در این چند هفته بد شانس بودیم و یکی از دلایل اینکه نتوانستیم نتیجه بگیریم این است که موقعیت‌های زیادی داشتیم اما حریف با یک موقعیت به ما گل می‌زد و ما بازنده از میدان خارج می‌شدیم.

به گزارش ترنم دشتی به نقل از مشرق،‌ کریم قنبری سرمربی موقت تیم فوتبال سپاهان اصفهان در خصوص انتخابش به عنوان سرمربی موقت و آخرین شرایط تیم فوتبال سپاهان گفت: اطمینان داریم که شرایط تیم با تلاشی که می‌کنیم در ادامه بهتر شود و دوباره دست در دست هم دهیم و سپاهان را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم. هواداران خونگرم سپاهان بدانند که مهمترین دغدغه ما این است که تلاش کنیم تا تیم به افتخارات گذشته‌اش برگردد. تیم سپاهان تیم بزرگی است، متأسفانه در این چند هفته بد شانس بودیم و یکی از دلایل اینکه نتوانستیم نتیجه بگیریم این است که موقعیت‌های زیادی داشتیم اما حریف با یک موقعیت به ما گل می‌زد و ما بازنده از میدان خارج می‌شدیم.

وی در ادامه تأکید کرد: واقعاً بدشانس بودیم، جا دارد از مرد بزرگ و با شخصیت کرانچار تشکر کنم چرا که برای این تیم بسیار زیاد زحمت کشید، فردی با مرام و با عشقی بود، با تمام وجودش برای تیم سپاهان زحمت کشید، افتخار بزرگی بود که نصیب من شد و با این فرد کار کردم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد که شما به عنوان سرمربی تیم باقی بمانید و در پایان فصل در کنار تیم سپاهان باشید، گفت: فعلاً من سرمربی موقت هستم انشاالله با توجه به گزینه‌های مدنظر باشگاه برای هدایت این تیم در حال مذاکره هستند سرمربی تیم مشخص شود، در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست، امیدوارم فردی که به تیم اضافه می‌شود فرد باتجربه‌ای باشد و به تیم سپاهان کمک کند تا این تیم به شرایط خوب خودش برگردد.

وی در پایان در خصوص بازی بعدی تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و یکم مقابل فولاد خوزستان گفت: ما ۱۰ بازی بزرگ و مهم داریم، هیچ بازی‌ای از امروز به بعد برای سپاهان آسان نیست. سپاهان روزهای سختی را پیش رو دارد اما همیشه نشان داده است که مرد روزهای سخت است. امیدوارم از این هفته به بعد آغاز اتفاقات خوب برای سپاهان باشیم، هفته خوبی را سپری کنیم، ۳ امتیاز را به دست بیاوریم و هواداران را روز به روز شاد کنیم تا طلسم‌ناکامی‌هایمان شکسته شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*