۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 6584
  • 25 فوریه 2018 - 21:53
  • 876 بازدید
  • ارسال توسط :

به گزارش ترنم دشتی به نقل ازر مهر، عبدالله نادری بعد از ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی شهرستان دشتی اظهار داشت: یکی از مسائل و دغدغه‌های اصلی کشور مسائل اجتماعی است که مقام معظم رهبری، ریاست جمهور و در سطح استان نیز استاندار بوشهر در جلسات مختلف همواره به این موضوع تاکید دارند.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی به مقوله اجتماعی توجه جدی داشته باشند، افزود: ظرف مدت ۱۰ روزدستگاه‌های اجرایی معضلات مهم اجتماعی شهرستان در زمینه‌های مختلف احصاء و راهکارهای متناسب با آن نیز ارائه دهند.

نادری با اشاره به اینکه برای حل مشکلات اجتماعی شهرستان همه قشرها و مردم مشارکت داشته باشند، ادامه داد: بسترهای ازدواج پایدار در سطح شهرستان مهیا شود.

فرماندار دشتی اضافه کرد: برنامه های اجرا شده در حوزه اجتماعی بویژه برای نسل جوان باید هدفمند باشد و بتوانیم برنامه‌های متنوعی برای خانواده‌ها برگزار کنیم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه پمپاژ وسیع دشمنان در فضاهای مجازی جهت تخریب بنیان خانواده می‌طلبد خانواده‌ها اطلاعات خود را افزایش دهند که در همین راستا ضرورت دارد دوره‌های متناسب با نیاز خانواده ها برگزار شود.

نادری اضافه کرد: دانشگاه‌های شهرستان پژوهش‌های علمی خود را در زمینه آسیب‌های اجتماعی انجام دهند تا با انجام کار عملی شاهد پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*