۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 6636
  • 17 مارس 2018 - 8:32
  • 1342 بازدید
  • ارسال توسط :

به گزارش ترنم دشتی علی غضنفری فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی شب گذشته در جشن ازدواج آسان ۲۲ زوج جوان بخش شُنبه و طسوج طی سخنانی اظهار داشت: اگر زوج‌های جوان راه رسم زندگی خود را بر پایه سیره علوی و فاطمی بنا کنند زندگی آن‌ها از خطرات و آسیب‌های اجتماعی مصون می‌ماند.

وی گفت: سیره زندگی فاطمی و علوی بر پایه محبت و صداقت در رفتار زوجین بناشده است و برعکس اکثر زندگی‌های امروزی که بر پایه پول ساخته می‌شود، دوام بیشتری دارد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) افزود: اگر نتوانیم زندگی خود را از آسیب‌های اجتماعی محافظت کنیم نسل بعد از ما نسلی بیمار می‌شود و این نسل بیماران نمی‌تواند به‌خوبی خود را از سایر خطرات محافظت کند.

غضنفری اضافه کرد: متأسفانه امپراتوری‌های رسانه‌ای غرب سخت در پی از بردن نام خانواده و مادر از جامعه امروز ایران هستند و اگر راه رسم درست زندگی را در پیش نگیریم قطعاً آن‌ها به اهداف شوم خود می‌رسند.

وی تأکید کرد: بهترین راه مبارزه با تهاجم امپراتوری‌های رسانه‌ای و غرب‌زدگی در پیش‌گیری سیره علوی برای شما جوانان در آغاز زندگی است.

غضنفری تصریح کرد: سیره زندگی اهل‌بیت به‌عنوان چراغ راهنمای زندگی جوانان است و اگر جوانان این سیره بزرگ را پیشه کنند موفقیت در همه‌ی زمینه‌ها در زندگی آن‌ها تضمین‌شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*